قیمت باربری شهریار

قیمت باربری شهریار هم جزء یکی از مساپلی است که در کنار محاسبه تمامی هزینه های موجود مورد بررسی قرار می گیرد . حمل و نقل بار توسط کامیون یکی از خدمات شرکت پرند بار محسوب می شود . اگر طالب حمل بار با کامیون هستید با کارشناسان و پشتیبانان این شرکت تماس برقرار کنید .

انتقال بار با کامیون جفت – انتقال بار با کامیون تک – و حمل و نقل با کامیون مسقف و …. از خدمات مختلفی محسوب می شوند که برای باربری به شهرستان های ارائه می شوند . اگر به دنبال حمل و نقل بار خود با پایین ترین تعرفه باربری قیمت باربری شهریار هستید می توانید با ارزان ترین نرخ کرایه کامیون، از کامیون های این شرکت استفاده کرده و بار خود را جا به جا کنید .

 

عواملی که بر هزینه حمل بار با کامیون تاثیر میگذارد :

عوامل مختلفی هستند که بر هزینه باربری تاثیر میگذارند از جمله وضعیت راه ها – وضعیت اب و هوا – مسیری که سپری می شود برای رسیدن بار به مقصد – نوع کامیونی که براب بار بری استفاده می شود – میزان مصرف سوخت کامیون – تعداد کار گران و تعداد رانندگان و …. گاهی اوقات مشتریان و مالکان بار با واسطه ها در ارتباط هستند و همین امر باعث شده که قیمتی که توسط دلالان و رابطه ها به صاحبان بار داده می شود فرق زیادی با تعرفه اصلی باربری داشته باشد .

بنابراین شرکت باربری پرند بار با حذف این واسطه ها و ارتباط مستقیم با راننده و ارتباطات سترده در زمینه حمل و نقل مناسب ترین کرایه با پایین ترین قیمت برای شما مشتریان گرامی اعلام خواهند کرد. همچنین تمامی کامیون های مورد استفاده باید کاملا تخصصی و از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا حین حمل و نقل مشکلی برایشان پیش نیاید .

البته شرکت اعلام کرده که نرخ ماشین ها ثابت نبوده و مشتریان باید برای اگاهی از قیمت به روز باید با شرکت تماس بگیرند . ما دلایلی که موجب نوسانات قیمت می شود را برای شما شرح می دهیم :

۱ – تعداد ماشین موجود برای بارگیری در روز

۲ – اگر تعداد سرویس های موجود به یک مسیر خاص در طول روز زیاد باشد روی قیمت باربری شهریار برای ان مقصد تاثیر گذاشته و پایین می اید اما در صورت کم بودن ماشین نتیجه عکس دارد و کرایه افزایش پیدا خواهد کرد .

شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان شرکت پرند بار علاوه بر استفاده از امکانات آن شرکت، نظیر خدمات پرند بار ، حمل بار ، حمل لوازم و اثاثیه منزل ، اسباب کشی آسان ، کارتن اسباب کشی ، اتوبار پرند بار نسبت به دریافت بروزترین اطلاعات باربری و قیمت باربری شهریار اقدام نمایید.

توضیح راجع به وضعیت راه ها :

وضعیت راه ها نیز از عوامل تاثیر گذار بر تغییر نرخ کامیون ها می باشد. برای مثال جاده های خاکی و یا مسیر هایی که از روستاها عبور می کنند افزایش قیمت کرایه کامیون را به دنبال دارد .

شرایط اب و هوایی :

شرایط اب و هوایی نیز بر قیمت باربری شهریار بی تاثییر نیست . برای مثال :

۱ – اب و هوا *ا افتابی باشد یا بارانی و یا برفی که هر کدام به صورت مستقیم روی کرایه ها تاثیر گذار است . زیرا در روز های بارانی یا برفی رانندگی به سختی انجام می گیرد. و ممکن است که خطرات یا مشکلاتی حین بار گیری یا تخلیه ار به وجود اید بنا بر این هزینه کرایه افزایش میابد .

۲- امکان بار گیری در چند نقطه یا تخلیه در مکان های مختلف که این نیز موجب بالا رفتن نرخ کرایه کامیون می شود .

از دیگر مسائل تاثیر گذار در قیمت مشکلات و تورم اقتصادی می باشد:

تمامی مشکلات اقتصادی از جمله : نوسانات نرخ ارز – تورم – گران شدن قطعات خودرو مشکلات امرار معاش رانندگان گرانی بنزنین و …. می باشد .

ثابت نبودن کرایه ای که رانندگان دربافت میکنند از عوامل دیگر می باشد :

راننگان کامیون و تریلی و خاور دستمزد خود را در حال حاضر خودشان تعیین می کنند که باعث شده بر روی کرایه های کامیون بار بری تاثیر بگذارد و کرایه ها روزانه تغییر کنند.

کلام اخر : از شما که ما را در خواندن این مقاله یار یکردید کمال تشکر را دارم و امیدوارم که با انتخاب این شرکت باربری از مزایای شرکت بهرمند گردید و رضایت کامل را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *