باربری اسلامشهر قائمیه

پرند بار به عنوان بزرگ ترین  باربری اسلامشهر و معتبر ترین شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در محدوده اسلامشهر قائمیه  تهران و با نام باربری اسلامشهر قائمیه و اتوبار اسلامشهر قائمیه فعالیت می کند ، خدمات باربری در اسلامشهر قائمیه را با بهترین کیفیت ارائه می دهد ، خدمات حمل اثاثیه منزل در منطقه اسلامشهر قائمیه ، میدان نماز ، چهار دانگه ، سلطان آباد ، گلستان – الهیه ، سه راه آدران و رباط کریم بصورت شبانه ارائه می دهد ، شما می توانید در صورت نیاز به جابجایی وسایل با خودرو های خاور ، کامیون ، کامیونت ، نیسان و وانت بار با اتوبار پرند بار تماس حاصل فرمایید و درخواست سرویس باربری کنید. تلفن تماس 09123001289 می باشد که همه روز حتی ایام تعطیل می توانید تماس حاصل فرمایید.

شرکت باربری و اتوبار پرندبار با تجربه ترین شرکت ارائه دهنده خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در استان تهران اینک مفتخر می باشند خدمات اسباب کشی را در شهرستان های تهران بخصوص در منطقه اسلامشهر که شامل بسیاری از محله می شود را ارائه دهد. باربری اسلامشهر قائمیه و اتوبار اسلامشهر قائمیه یکی ازش شعبات شرکت باربری پرندبار می باشد که خدمات زیادی برای جلب رضایت مشتریان خود ارائه می دهد و پروژه های اثاث کشی را با موفقیت انجام دهد.

شما هر گونه خدماتی که نیاز به اثاث کشی اعم از باربری با خاور ، کامیون ، کامیونت ، نیسان بار و وانت بار ، بسته بندی اثاثیه منزل ، بارگیری و چیدمان اثاثیه منزل ، جابجایی وسایل سنگین و باربری اسلامشهر قائمیه به شهرستان ها را اگر نیاز دارید می توانید با پرند بار تماس بگیرید و پس از مشاوره رایگان درخواست خدمات کنید. ارائه بهترین خدمات باربری در میدان نماز اسلامشهر بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته.

شماره باربری در اسلامشهر قائمیه و اتوبار اسلامشهر قائمیه پرند بار09123001289 می باشد

اتوبار اسلامشهر قائمیه

اسباب کشی کار نیست که بتوان بدون برنامه ریزی آن را انجام داد واگر با دیدگاه به این موضوع نگاه نکنیم بی شک باید خود را برای جبران هزینه های در هنگام اسباب کشی رخ می دهد آماده کنیم. اتوبار های زیادی در اسلامشهر فعالیت می کند که هیچ کدام از آنها خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم را ارائه نمی دهند. ما با تیکیه برای رزرومه کاری خود شامل بیش از 10 هزار حمل اثاثیه منزل ، بیش از 400 حمل اثاثیه ادارات و بسته بندی اثاثیه که همه این اسباب کشی ها بدون کوچک ترین صدمه ای انجام شده است در خدمت شما عزیزان هستیم.

قیمت باربری در اسلامشهر قائمیه

نوع سرویس قیمت 3 ساعت ساعت اضافی
خاور داخلی 750 هزار تومان 200 هزار تومان
کارگر خاور داخلی 150 هزار تومان 50 هزار تومان
خاور حومه 1100 هزار تومان 300 هزار تومان
کارگر حومه 150 هزار تومان 50 هزار تومان
نیسان بار (قیمت 2 ساعت) 350 هزار تومان 150 هزار تومان
کارگر نیسان بار(قیمت 2 ساعت) 130 هزار تومان 50 هزار تومان
کارگر (حمل بار-بسته بندی-نظافتچی-پذیرایی) 200 هزار تومان 60 هزار تومان
بیمه هر میلیون 3 هزار تومان تلفن تماس 1786

قیمت و تعرفه اسباب کشی کلیه باربری و اتوبار ها مجاز را شرکت اتحادیه باربری تهران مشخص می کند و ما داشتن مجوز رسمی از اتحادیه تمامی تعرفه ها و قیمت های حمل بار و اثاثیه منزل را زیر نظر این اتحادیه مشخص می کینم. شما می توانید با استفاده از شماره تلفن 1786 خط ویژه با ما تماس حاصل فرماید و با یکی از کارشناسان ما اقدام به مشاوره کاملا رایگان کنید، کارشناس ما شما را با نوع خدماهی که شامل جابجایی شما می شود را به طور کامل و متخصصر توضیح می که در ادامه قیمت اسباب کشی شما نیز ارائه داده میشود. بی شک قیمتی که از ما خواهید گرفت، از هیچ اتوبار دیگری نخواهید گرفت.

هزینه اسباب کشی در محدوده اسلامشهر قائمیه تهران

موسسه پرندبار که همیشه بهترین قیمت و مقرون به صرفه ترین هزینه های اسباب کشی را برای مشتریان خود ارائه داده در بخش قائمیه  اسلامشهر نیز قیمت های بسیار پایین تر نسبت به سایر رقباع خود به مشتریان ارائه داده است که می توانید در جدول پایین به تعرفه برخی خدمات را مشاهده کنید. پرندبار به عنوان باربری ارزان درقائمیه  اسلامشهر و یا اتوبار ارزان در قائمیه اسلامشهر فعالت می کند و با ارائه خدمات با کیفیت تمامی مشتریان خود را راضی و جلب رضایت 99 درصد آنها را گرفته است.

باربری اسلامشهر قائمیه به شهرستان

خدمات حمل بار از  اسلامشهر قائمیه به شهرستان ها از جمله تخصص های موسسه باربری ما می باشد که می توانیم با خیالت راحت این خدمات را از ما درخواست کنید. ما به منظور ارسال به موقع و امنیت کالای ارسالی شما عزیزان افرادی با تخصص های بالا و آموزش دیده در سرویس باربری اسلامشهر به شهرستان ها استفاده کرده ایم. افراد و خودرو های مورد استفاده به این منظور از کیفیت بالای برخوردار می باشد. توجه داشته باشید پرند بار از زمان بارگیری کلیه لوازم شما را تحت پوشش بیمه معتبر قرار میدهد.

 حمل اثاثیه منزل در قائمیه اسلامشهر

حمل بار و اثاثیه منزل که تخصص باربری پرندبار می باشد و با چند تیم مجرب و آموزش دیده به صورت شبانه روزی و همچنین با ارائه سرویس vip به خدمات دهی می کند.اگر شما جزو اهالی محترم قائمیه اسلامشهر هستید و به دنبال یک شرکت باربری و اتوبار مناسب در رباط کریم می گردید ، می توانید بر روی پرندبار حساب کنید. زیرا ما افراد متخصصی داریم که به تمامی محله های رباط کریم آشنایی کامل دارند آماده هر گونه خدمات رسانی در حوزه اسباب کشی برای شما عزیزان می باشند.

محله های اسلامشهر

 • میدان نماز
 • رباط کریم
 • چهاردنگه
 • سبزدشت
 • گلستان
 • الاهیه
 • سلطان آباد
 • بازار مبل (شهرک قلعه میر)
 • سرنوری
 • مهدیه و محمدیه
 • قائمیه
 • واوان
 • سه راه آدران
 • و…

بیشتر این مناطق در نزدیکی و یا بخشی از منطقه اسلامشهر قائمیه می باشد که همه آنها شامل مناطق تحت پوشش باربری ما می باشد و خدمات بدون هیچ گونه کم و کاستی ارائه داده میشود.

باربری خاور ، کامیون و کامیونت در اسلامشهر قائمیه

همانطور که گفته بودیم شرکت پرندبار برای ارائه خدمات اثاث کشی خود از خودرو های گوناگونی استفاده می کند که یکی از این خودرو ها خاور می باشد ، خودرو خاور از بهترین خودرو ها برای جابجایی اثاثیه منزل به شمار می رود که پرندبار این خودرو را با 4 کارگر که یک نفر راننده و 3 نفر دیگر کارگر حمل بار می باشد در اختیار شما قرار می دهد. ماشین خاور دارای فضای زیادی برای بارگیری انواع بار می باشد که درصورتی که لوازم شما زیاد نباشد می توانید با یکبار بارگیری کلیه لوازم منزل یا شرکت را با این خودرو جابجا کنید.

نیسان بار و وانت بار اسلامشهر قائمیه

اگر شما جزو افرادی هستید که برای جابجایی لوازم یا کالای خود نیاز به خودرو نیسان و وانت بار هستید باز می توانید بر روی پرندبار حساب باز کنید با یک تماس درخواست خدمات نیسان بار و وانت بار کنید. پرندبار دارای زیادی ماشین نیسان و وانت می باشد که برای ارائه خدمات جابجایی لوازم کم حجم به مشتریان ارائه می دهد. خودرو های نیسان و وانت بار اسلامشهر قائمیه از نظر کیفیت بسیار بالا بود نسبت به سایر خودرو ها قیمت و هزینه کمی برای جابجایی لحاظ می شود.

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در اسلامشهر قائمیه

بسته بندی اثاثیه منزل از خدمات ویژه باربری در قائمیه اسلامشهر می باشد که توسط افراد آموزشش دیده متخصص انجام میشود. بی شک مرحله اسباب کشی جزو حساس ترین و مهم ترین مراحل یک جابجایی می باشد زیرا اگر از مرحله چشم پوشی کنیم و بدون درنظر گرفتن نوع بسته بندی وسایل منزل ، هر کدام از وسایل منزل را بسته بندی کنیم بی شک در هنگام بارگیری و حمل و نقل صدمه می بینند.

بهترین اتوبار در اسلامشهر قائمیه

باربری تهران و اتوبار های زیادی در منطقه اسلامشهر قائمیه فعالیت می کنند ، چه با مجوز چه بی مجوز ، تشخیص یک اتوبار معتبر و خوب در صورت نا آشنایی با تیم باربری پرندبار کار دشواری می باشد. خدمات و قیمت های که از ما دریافت می کنید بسیار متوجه می شوید که هیچکدام از باربری های دیگر این خدمات را با این کیفیت و با این قیمت به شما هرگز ارائه نمی دهند.

شاید در ذهن شما سوال پیش بیاید که چرا انقدر مطمئن حرف میزنم !؟؟

در جواب باید بگویم که ما سالهاست در حوزه امر اسباب کشی فعالیت می کنیم و بعد هر جابجایی که انجام دادیم ، با مشتری تماس گرفته ایم و از نحوه برخورد تیم مان ، رضایت داشتن و رضایت از قیمت باربری سوال پرسیده ایم که 99درصد آنها بلااستثنا از تیم حمل بار ما رضایت کامل داشته اند.

لیست باربری های اسلامشهر  قائمیه

در جدول زیر بهترین و معتبر ترین شرکت های باربری در محدوده اسلامشهر قائمیه را برای شما لیست کرده ایم تا در صورت نیاز از این لیست استفاده نمایید. جهت دریافت لیست باربری های تهران کلیک کنید.

نام محدوده فعالیت تلفن تماس
باربری اسلامشهر قائمیه اسلامشهر
✅اتوبار اسلامشهر اسلامشهر میدان نماز
✅باربری واوان واوان – اسلامشهر
✅باربری نسیم شهر نسیم شهر (اکبر آباد)
✅باربری سه راه آدران سه راه آدران(شهرک قلعه میر)
✅باربری نصیرشهر نصیرشهر
✅باربری رباط کریم رباط کریم
✅باربری سلطان آباد سلطان آباد
✅باربری گلستان گلستان روبروی شهرک الهیه
لیست باربری های اسلامشهر تهران

خودرو های حمل بار ما در باربری اسلامشهر میدان نماز

شرکت حمل و نقل پرندبار ماشین های گوناگونی اعم از خاور ، نیسان ، وانت ، کامیون بار مسقف و موکت بندی را در اخیتار دارد که نسبت به نیاز مشتری و تعداد نیاز به کارگر به محل ارسال می کند. تمامی خودرو های مورد استفاد در شرکت ما از نظر فنی کامل و همیشه قیل از انجام سرویس دهی به طور توسط یک شخص مطمئن در شرکت بررسی و مجوز اسباب کشی داده میشود تا هیچگونه مشکلی تهدید نکند اسباب کشی شما عزیزان را و به سلامت به خانه جدید جابجا شوید و به ادامه زندگی تان بپردازید.

پرندبار جهت ارائه سرویس سریع خودرو های خود را در اسلامشهر میدان نماز مستقر کرده است تا در صورت سرویس از محدوده اسلامشهر خودرو حمل بار به همراه تیم حمل بار در سریع ترین زمان به محل اعزام شوند.

شماره باربری در اسلامشهر قائمیه

جهت درخواست خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل می توانید با تلفن های 09125637760بدون پیش شماره و یا با تلفن 09123001289تماس حاصل فرماید و در مرحله اول از خدمات مشاوره توسط کارشناس حرفه ای برخوردار باشید و در ادامه قیمت باربری های خود مطلع شوید و درصورت توافق یک روز و زمان دقیق جهت انجام اثاث کشی از طرف شما انتخاب شود. بدون شک شما بهترین قیمت را از باربری اسلامشهر قائمیه پرندبار دریافت خواهید کرد.

سوالات متداول

آیا باربری پرندبار مجوز رسمی دارد؟

بله ، پرندبار در محدوده اسلامشهر با مجوز رسمی فعالیت می کند و یک شرکت باربری مجاز می باشد.

آیا می توان چند روز قبل رزرو کرد؟

بله شما می توانید زمان اسباب کشی خود را از چند روز قبل رزرو کنید.

آیا پرندبار خدمات باربری از اسلامشهر قائمیه به شهرستان های دیگر را دارد؟

بله ، پرندبار خدمات درون شهری و برون شهری را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد.

آیا پرندبار یک تیم مجزا جهت بسته بندی ارسال می کند ؟

بله، یک تیم متخصص بسته بندی قبل از تیم حمل بار با تمام تجهیزات مورد نیاز مانند کارتن ، نایلون حباب دار و… برای شما ارسال میشود.

با این حال، مهم است مبلغ هزینه شخصی را به دقت در نظر بگیرید و مطملاً از قدرت پرداخت آن در صورت رخ دادن ادعای بیمه را داشته باشید. علاوه بر انتخاب نوع پوشش و هزینه شخصی مناسب، مهم است شرایط و شرایط بیمه را به دقت بررسی کنید. این شامل درک استثناء‌ها و محدودیت‌های بیمه است، به همراه هر محدودیت در پوشش.

در بسته بندی بشقاب ها و ظروف شکستنی دقت کنید

در بسته بندی دقت کنید ملزومت شکستنی و سنگین را در بخش پایین کارتون قرار دهید و لوازم سبک تر و کوچکتر را در قسمت بالا قرار دهید. وسایل ترم و منعطف مانند پارچه و دستمال های نرم بین اشیاء قرار دهید. روی بسته محموله شکستنی بنویسید : شکستنی است با احتیاط بر دارید.

پایه مبل و سایر لوازم برقی را جداگانه بسته بندی کنید

اگر پایه مبل شما قابل جداسازی است ، آن را جدا کنید ، در نایلون جداگانه در کارتون قرار دهید و روی نایلون بنویسید که آن پایه مربوط به کدام مبل است. تا در صورت چیدن در منزل نو با مشکل برخورد نکنید.

همین تکنیک را می توانید برای تابلوها ، آینه ها و قاب عکس ها تکرار کنید. وسایل جانبی هر وسیله را در نایلونی بگذارید و روی آن بنویسد که آن بسته مربوط به کدام وسیله است. سپس نایلون را اگر امکانش بود درون کارتون همان وسیله بگذارید. امکانش نبود ، همه نایلون ها را در یک کارتون ویژه قرار دهید تا در منزل جدید سریع به سراغ آن بروید. این تکنیک از گم شدن بخش های کوچک و جانبی وسایل جلوگیری می کند و کمک زسادی به چیدمان مجدد منزل شما می کند.

 

بسته بندی وسایل را هر چه زودتر شروع کنید

منتظر هفته آخر برای بسته بندی نمانید. از قبل که فرصت کافی در اختیار دارید ، ریزه کاری های بسته بندی را با دقت و حوصله شروع نمایید. با این کار در زمان بیشتر ، بهتر و اصولی تر کار بسته بندی را انجام خواهید داد.

آرایش و چیدمان اثاثیه در هنگام بارگیری در خودرو

در زمان انتقال ملزومات به داخل ماشین دقت کنید که به صورت مناسب و محکم ملزومات چیده شود. از لوازم مناسب برای محکم کردن وسایل استفاده کنید. با این کار از شکسته شدن و یا خر و خراش یا قر شدگی لوازم پیشگیری می شود. کار حمل و نقل را با دقت و حوصله انجام دهید و از شتاب زدگی و دست پاچگی بپرهیزید.

 

چیدمان صحیح اثاثیه منزل پس از اسباب کشی

پس از آن که به سلامتی و امنیت اثاثیه به مقصد رسید و با احتیاط از ماشین خالی شد ، گام های زیر را به دقت رعایت کنید.

گام اول : کارتون های اثاثیه را به صورت مرتب با توجه به نوشته روی آن ، در محل مناسب خود قرار دهید تا سر فرصت آن ها را مرتب بچینید.

گام دوم : در مرحله بعد تجهیزات الکتریکی و مکانیکی (برق، آب و گاز ) منزل تازه را بررسی کنید. تا از صحت و سلامتی آن ها مطمئن شوید. پس از اطمینان از سیستم گرمایشی و سرمایشی و آب و برق خانه ، اتصال ملزومات برقی مثل یخچال و تلویزیون به برق ، وصل کردن شیر اجاق گاز و استقرار وسایل برقی را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *